top of page

Çözüm ve Hizmetler

Sağlık alanında tedarik ihtiyaçlarınız için her alana özgü yenilikçi çözümler sunuyoruz. 

 

Müşterilerimize antrepo, depolama, yurt içi dağıtım, sekonder ambalajlama ve soğuk oda hizmetleri veriyoruz.

hakan nakliyat antrepo hizmeti
depolama hizmetleri

Antrepo Hizmetleri

Hakan Nakliyat olarak 20.000 m2 kapalı alana sahip depomuzla müşterilerimize geniş kapsamlı antrepo hizmetleri sunuyoruz.

 

İş birliği içerisinde olduğumuz yerli ve yabancı ilaç firmalarının ithalat ve ihracat işlemleri noktasında ek ihtiyaçlarını karşılıyoruz. Türkiye’nin ilk ecze gümrük deposu olarak antrepo hizmetleri konusunda alanında öncü bir firma olarak sürdürülebilir hizmetler sağlıyoruz.

Depolama Faaliyetleri

Hakan Nakliyat olarak 42.000 m2 alana sahip kompleksimiz ile geniş kapasiteli depolama hizmeti sunuyoruz. İlaç firmalarının ürün depolama ihtiyaçları noktasında teknolojik çözümlerimiz sayesinde her zaman memnuniyet garantisini hedefliyoruz. Depolama gereksinimleriniz için hem stok yönetim kabiliyetimiz hem de teknolojik çözümlerimiz sayesinde tam aradığınız kaliteyi size sunuyoruz.

Devamını oku...

hakan lojistik TIR
soğuk depolama
sekonder ambalajlama

Yurt İçi Dağıtım Hizmetleri

İlaç ve medikal malzeme alanında doğru taşıma koşullarını sağlayarak tam zamanında teslim yapıyoruz. 

 

Yurt içi dağıtım hizmetlerimiz kapsamında lojistik ihtiyaçlarınıza güvenilir çözümler sunuyoruz. Doğrulanmış soğuk zincir nakliyesi sayesinde 2 ile 8 santigrat derece arasında taşıma hizmeti sunuyoruz. Ayrıca İstanbul içi ulaşım ve dağıtım hizmetleri kapsamında 15 ile 25 santigrat derece arası optimal sıcaklık koşullarını sağlayarak ilaç taşıması yapıyoruz.

Soğuk Hava Deposu Hizmeti

İlaç ve medikal ürünleri geniş kapasiteli soğuk hava depolarında güvenli ve sağlıklı bir şekilde muhafaza ediyoruz.

 

Firmamızın soğuk hava deposu toplam 150 m2 alanı ile hizmet vermektedir. 140 palet kapasiteli depomuz, sürekli sıcaklık ve nem kontrolü sayesinde ürüne özel saklama koşullarını başarılı bir şekilde sağlıyoruz.

Kesintisiz soğuk zincir ile ürünlerinizin son kullanıcıya kadar zarar görmeden iletilmesine en büyük katkıyı veriyoruz.

Sekonder Ambalajlama

İş birliği içerisinde olduğumuz yerli ve yabancı ilaç firmalarına GMP koşullarında sekonder ambalajlama hizmetleri sunuyoruz. Bu noktada mürekkep püskürtmeli özel sistemlerimiz sayesinde ürün etiketleme aşamalarını başarılı bir şekilde tamamlıyoruz. Ürünleri yeniden paketleme, ek ücretlendirme ve 2D barkodlama hizmetleri kapsamında eksiksiz olarak ambalajlıyoruz. Ayrıca broşür ekleme hizmetimiz sayesinde de prospektüs, tanıtım etiketi gibi ihtiyaçlarınızı karşılayarak ürünleri satışa hazır hale getiriyoruz.

bottom of page