top of page

Hakkımızda

Hakan Nakliyat olarak 1950 yılından beri nakliye ve depolama hizmetleri alanında faaliyet gösteriyoruz. Şirketimiz, temelleri atıldığı günden beri lojistik alanında yenilikçi yöntemlerle sektörde adından söz ettirmektedir. 1970 yılından itibaren İstanbul’da faaliyet gösteren firmamız, inovatif lojistik çözümleriyle fark yaratmaya devam etmektedir.

Firmamız, sağlık sektöründe öncü rol oynayan ilaç firmalarına lojistik hizmeti vermektedir. Yerli ve yabancı ilaç firmalarının bize karşı duyduğu güven neticesinde sağlık sektöründe her geçen gün daha fazla kişiye ulaşıyoruz. Geniş hizmet kapasitemiz ve yüksek kaliteli lojistik faaliyetlerimizle hem yerel hem de küresel çapta müşterilerimize ulaşıyoruz. 

Sağlık sektörünün temel bileşenleri arasında yer alan lojistik hizmetlerinde çözüm ve kalite odaklı hareket etmek en önemli misyonumuz. Bu misyon doğrultusunda, iş birliği kurduğumuz tüm müşterilerimize değer odaklı yaklaşımımızla hizmet vermek ve yenilikleri yakalamak tek hedefimiz.

Misyon

Vizyon

İş birliği kurduğumuz müşterilerimizin beklentilerine, faaliyet alanlarına ve ürün portföyü hacmine göre lojistik çözümler sunmak temel hedefimiz. Kaliteden ödün vermeyen yönetim sürecimizle çağın gerekliliklerine uygun verimli ve sürdürülebilir hizmetler sağlamak için bir adım öne çıkıyoruz.

Tüm Süreçlerimiz

1. ADIM

Sekonder Ambalajlama

2. ADIM

Normal ve Soğuk Depolama

3. ADIM

Yurtiçi ve Yurtdışı Dağıtım

4. ADIM

Daha Sağlıklı Toplumlar 

kaliteli depolama
bottom of page